Kriolipoliza COOLTECH – podnieś konkurencyjność swojego salonu

Oczekiwania współczesnych konsumentów stale rosną. Chcemy korzystać z szeregu zabiegów kosmetycznych, nie musząc marnować czasu na bieganie między salonami. Masz stałych klientów? Zapewnij im zupełnie nowe usługi – postaw na wynajem urządzenia, by w twojej ofercie pojawiła się kriolipoliza COOLTECH. Na czym polega zabieg i jakie możliwości wynajmu są obecnie dostępne? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Wynajem to doskonały pomysł, jeśli chcesz spróbować poszerzyć ofertę swojego salonu bez dużych nakładów finansowych. To rozwiązanie, które pozwoli ci sprawdzić, jak na nowe usługi zareagują twoi klienci. Co więcej, dzięki ofercie firmy WynajemLasera.pl, przejdziesz kompleksowe szkolenie z obsługi nowego urządzenia i nauczysz się nim pracować pod okiem doświadczonego specjalisty.

Dlaczego kriolipoliza COOLTECH powinna pojawić się w twojej ofercie i na czym polega wynajem urządzenia? Poznaj najważniejsze informacje, które pomogą ci podjąć decyzję.

 

Kriolipoliza COOLTECH – co to jest?

Kriolipoliza COOLTECH to metoda na redukcję tkanki tłuszczowej przy użyciu niskiej temperatury. Niezbędne do jej wykonania specjalistyczne urządzenie często wykorzystywane jest w najlepszych gabinetach kosmetycznych – jest bowiem w pełni bezpieczne dla klientów, a efekty zabiegu widać już po pierwszych 1-3 zastosowaniach. Zyskujemy również gwarancję ich długiego utrzymywania się, ponieważ wszystko opiera się wyłącznie na naturalnych procesach metabolicznych.

Co istotne, kriolipoliza COOLTECH to zabieg redukcji tkanki tłuszczowej, który można stosować na wiele partii ciała, w tym również “obszary trudne”. Przynosi doskonałe efekty na udach, brzuchu, boczkach, ramionach, plecach czy podbródku. Urządzenie wykorzystywane w zabiegu przez ok. 70 minut schładza tkankę do -8℃, zamrażając trójglicerydy, by komórki obumarły i zostały usunięte przez organizm w procesach metabolicznych. Klient przez cały czas jest zabezpieczony specjalnymi membranami Cocoon Medicals, które chronią przed odmrożeniem skóry.

Co istotne, na zabieg kriolipolizy COOLTECH można zdecydować się niezależnie od pory roku – nie jest to usługa sezonowa, którą trudno jest wprowadzić w grafik pracowników. Należy powtarzać go co ok. 6-8 tygodni.

Kriolipoliza COOLTECH – wynajem do salonu

Chcąc poszerzyć ofertę, nie musisz od razu decydować się na powiększenie zespołu o kolejnego specjalistę czy inwestycję w niejednokrotnie bardzo drogi sprzęt. Kriolipoliza COOLTECH może być świadczona w twoim salonie na wypożyczonych urządzeniach. Serwis WynajemLasera.pl zapewnia bardzo korzystne warunki wynajmu. Co istotne, znajdujące się w ofercie sprzęty są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym i na bieżąco sprawdzane przez przedstawicieli autoryzowanego serwisu. Zarówno ich obsługa, jak i korzystanie z nich są komfortowe i w pełni bezpieczne.

To nie koniec rewelacyjnych propozycji, które znajdziesz na WynajemLasera.pl. Możesz również zdecydować się na wynajem urządzenia do kriolipolizy ze szkoleniem. Specjalista nauczy ciebie lub twoich pracowników prawidłowego podłączania i obsługi sprzętu, by świadczone przez was usługi pozostawały zawsze na najwyższym poziomie. Co więcej, w ofercie firmy znajdziesz również możliwość wynajmu z obsługą – nie potrzebujesz więc dodatkowych szkoleń czy pracowników: udostępniasz wyłącznie przestrzeń.

Decydując się na wynajem sprzętu, wyłącznie zyskujesz. Kriolipoliza COOLTECH to pożądana na rynku usługa, która z pewnością zachwyci twoich obecnych klientów i przyciągnie nowe zainteresowane osoby. Ty natomiast będziesz cieszyć się pracą na zaawansowanym, profesjonalnym sprzęcie, nie ponosząc kosztów jego zakupu. To najlepsza opcja, jeśli chcesz rozwijać się w biznesie kosmetycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *