Naszyjniki z kamieniami naturalnymi i ich działanie

Dobrze dobrany naszyjnik z kamieniami naturalnymi może być darem zarówno dla ciała jak i ducha. Będzie dodawał uroku każdej stylizacji oraz pozytywnie wpływał na samopoczucie. Wszystko to zawdzięczamy ich wrodzonej urodzie oraz skumulowanej w kryształach mocy, która oddziałuje na każdego kto wchodzi w jego posiadanie. Dlatego przed wyborem swojego naturalnego amuletu warto zapoznać się z jego mocą.

  1. Naszyjnik z kamieniami naturalnymi – jak wybrać?
  2. Moc kamieni szlachetnych
  3. Naszyjniki z kamieni szlachetnych na poprawę samopoczucia
  4. Naszyjnik z kamieniami naturalnymi do medytacji
  5. Ochronne kamienie szlachetne
  6. Naszyjnik z kamieniem naturalnym – gdzie kupić?

Naszyjnik z kamieniami naturalnymi – jak wybrać?

Istnieje wiele sposobów na wybór wymarzonego amuletu. Wybierając swój naszyjnik z kamieniami naturalnymi  można kierować się jego urodą, skumulowaną mocą lub magnetyzmem. Bo często przedmiot, który jest nam pisany sam trafia w nasze ręce. Dlatego warto w takich przypadkach zaufać intuicji. Nasza podświadomość jest w stanie podjąć za nas decyzję i wybrać naszyjnik z kamieniem naturalnym, który poprawi stan organizmu oraz pozytywnie wpłynie na samopoczucie.

Moc kamieni szlachetnych

Każdy kamień jest inny. Zarówno w kwestii wyglądu jak i skumulowanej mocy. Kryształy generują napięcia elektryczne pod wpływem zewnętrznych naprężeń oraz wytwarzają ładunek elektryczny przy wahaniach temperatury. Dzięki czemu oddziałują na każdego posiadacza. Dlatego warto jest mieć je zawsze przy sobie – w formie kawałka kryształu, naszyjnika, chokera na szyję czy kolczyków. Więcej o mocy kamieni szlachetnych i kryształów przeczytasz w tym artykule – https://bemoon.pl/naturalna-moc/.

Naszyjniki z kamieni szlachetnych na poprawę samopoczucia

Czujesz, że brak Ci pewności siebie? Postaw na naszyjnik z pereł naturalnych. Skumulowana w nich moc poprawia samoocenę i pomaga w realizacji nawet najtrudniejszych zadań. Możesz dodatkowo połączyć go z kamieniem księżycowym, który uchodzi za naturalny amulet szczęścia. A jeśli jedyne czego Ci potrzeba to więcej energii do działania, wybierz naszyjnik z naturalnych kamieni granatów lub rubinów. Noś taki amulet zawsze przy sobie, a zobaczysz, że jego działanie doda Ci mocy do kreatywnej pracy.

Naszyjnik z kamieniami naturalnymi do medytacji

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z medytacją i potrzebujesz ukojenia? Otocz się fioletowymi ametystami. Skumulowana w nich moc uspokaja i pomaga oczyścić myśli. Pomocnym kryształem w medytacjach będzie również szary labradoryt lub niebieski lapis lazuli. Noś taki naszyjnik z kamieniami naturalnymi na co dzień. Skumulowana w nim energia pomoże Ci osiągnąć pełnię relaksu oraz wewnętrzny spokój.

Ochronne kamienie szlachetne

W dobie urządzeń elektronicznych jesteśmy bez ustanku narażeni na negatywne oddziaływanie promieniowania. Wszechobecne sieci wifi, telefony oraz fale radiowe negatywnie oddziałują na organizm każdego z nas. Dlatego warto zaopatrzyć się w talizmany ochronne. Rozstaw w swoim domu kryształy górskie lub czarny turmalin. Te kamienie szlachetne słyną ze swoich właściwości ochronnych. Kryształy te odpychają negatywne promieniowanie i chronią przed tym co złe.

 

Naszyjnik z kamieniem naturalnym – gdzie kupić?

Naszyjniki z kamieniami naturalnymi bez problemu znajdziesz w wielu sklepach internetowych. Jednak jeśli chcesz, aby taka ozdoba towarzyszyła Ci latami postaw na taki, który wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Najlepiej aby ozdoba była wykonana z kamieni szlachetnych oraz srebra lub złota. Jednym ze sklepów oferujących biżuterię autorską jest BEMOON. Naszyjniki z kamieniami naturalnymi są w pełni tworzone przez Monikę – założycielkę marki. Projektantka z przyjemnością doradzi w wyborze idealnego amuletu. Kupując swój wymarzony naszyjnik w BEMOON możesz dodatkowo dowolnie personalizować biżuterię poprzez grawer na zawieszce. Dzięki czemu taki wyrób staje się czymś więcej niż zwykłą ozdobą.

Więcej informacji na stronie sklepu BEMOON

https://bemoon.pl/

Jak stosować retinol przy trądziku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *