Z wizytą w sklepie beBIO. Czy warto kupić kosmetyki tej marki?

Z wizytą w sklepie beBIO. Czy warto kupić kosmetyki tej marki?

O tym, że Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej cenionych i lubianych polskich trenerek, wie z pewnością każdy. Czy jednak wiadomym jest również fakt, że gwiazda w swojej karierze nie ograniczyła się wyłącznie do sportu, a poszła o krok dalej i zdecydowała się wprowadzić (wraz z zespołem ekspertów) nową, wyjątkową markę kosmetyków do sklepów –  beBIO? Dlaczego pokochało je tak wiele kobiet? Co takiego znajdziemy w ich składzie?

Co decyduje o popularności kosmetyków Ewy Chodakowskiej?

Skład? A może atrakcyjny zapach i wygląd kosmetyków? W czym tak naprawdę tkwi fenomen produktów sygnowanych znakiem polskiej trenerki? Jak się okazuje, powodów jest wiele. Jednak pierwszym, niejako najważniejszym, jest naturalny skład poszczególnych preparatów. Odwiedzając beBIO sklep, można szybko przekonać się, że na etykiecie kosmetyków nie ma miejsca na niepotrzebne składniki, które nie dość, że szkodzą cerze to dodatkowo przyspieszają jej starzenie. Ewa Chodakowska wraz z ekspertami przyłożyła wielką wagę, co do tego, aby jej produkty były naturalne i składały się z najlepszych składników. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakup balsamu, żelu pod prysznic, antyperspirantu czy kremu do rąk, możemy być pewni, że pozytywnie wpłyną na wygląd, wiek skóry oraz codzienne samopoczucie. Co ciekawe, w beBIO sklep znajdziemy wyłącznie te kosmetyki, które pozbawione są zwykłej wody. Ich miejsce zastępuje ultraczysta woda dejonizowana, ponieważ marka posiada własną podoczyszczalnię ścieków, przez co woda z produkcji jest czysta i następnie odprowadzana jest do miejskiej kanalizacji.

To jednak nie koniec. Wszystkie kosmetyki, które zakupione zostaną w beBIO sklep, umieszczane są w opakowaniach nadających się do recyklingu, co niewątpliwie sprzyja ochronie środowiska naturalnego.

Naturalnie i ekologicznie, czyli bezpiecznie

To, czym w sposób szczególny zasłynęła w sklepach beBIO to niewątpliwie jasny i przejrzysty skład. W przeciwieństwie do innych, konkurencyjnych, produkty tej marki zawierają prawie 94 % składników pochodzenia naturalnego. Na jakich konkretnie substancjach bazuje ich formuła? Są to tzw. Superfoods, które stanowią podstawę zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety. A zatem, chia, spirulina, chlorella, jagody goi, granat, migdał, trawa cytrynowa, bambus, aloes, masło shea i kokosowe, sól morska, oleje roślinne, siemię lniane, pieprz afrykański oraz wiele innych.

Marka Ewy Chodakowskiej pokazuje, że kosmetyki do codziennej pielęgnacji mogą być nie tylko naturalne i bezpieczne dla skóry, ale również tanie. Większość nie kosztuje więcej niż kilkanaście złotych, co niewątpliwie stanowi o kolejnym, dość znaczącym atucie.

Najpopularniejsze stroje kąpielowe w sezonie 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *